O Klubie

Baumit Klub? To się po prostu opłaca!
Przekonaj się, jak niewiele trzeba, by cieszyć się zyskiem – kupuj Produkty Premiowane Baumit i rejestruj faktury na stronie programu lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Mamy dla Ciebie szeroki katalog atrakcyjnych nagród. To nie wszystko! Jeżeli znajdziesz się wśród najbardziej zaangażowanych członków Baumit Klub, otrzymasz specjalny status VIP!
O Klubie
W Baumit Klub zdobywasz punkty, a ich pula będzie wzrastać z każdym zakupem. Dzięki temu będziesz mógł awansować na wyższe statusy, począwszy od Przyjaciela przez Profesjonalistę aż po VIP-a, zapewniającego Ci najbardziej atrakcyjny przelicznik punktowy, co pozwala na jeszcze szybsze sięgnięcie po wybrane przez Ciebie benefity. Będziesz mieć wiele czasu na decydowanie co zrobić z punktami, ponieważ możesz je wymieniać na nagrody do 28.02.2025 r.
Czekamy na Twój ruch!
Aby punkty trafiały na Twoje konto rejestruj faktury za zakup Premiowanych Produktów Baumit. Warto dodać, że masz sporo czasu na to, aby tego dokonać. Przykładowo fakturę z 17.03.2024 r. możesz zarejestrować nawet do 30.04.2024 r.

Zasady

Jesteś wykonawcą i pracujesz z produktami Baumit? Zapraszamy Cię do programu stworzonego z myślą o Tobie i Twoich korzyściach – Baumit Klub. Kupując produkty Baumit zyskujesz gwarancję jakości, a dołączając do grona klubowiczów także możliwości zdobycia atrakcyjnych nagród i skorzystania z bonusów dostępnych tylko dla członków programu.

1. Załóż konto
wypełniając prosty formularz.
Członkostwo w Baumit Klub oferuje Ci dostęp do atrakcyjnych nagród. Doceniamy Twoje zaangażowanie, dlatego Twoje lepsze rezultaty będą oznaczały wyższy status, a to oznacza korzystne przywileje.
2. Kupuj
Premiowane Produkty Baumit.
Wybierając produkty Baumit stawiasz na jakość i pewność. Dlatego my gwarantujemy, że punkty szybko trafią na Twoje konto. Jeżeli jeszcze nie pracowałeś z produktami Baumit, zachęcamy do skontaktowania się z naszym Partnerem handlowym w Twoim regionie!
3. Wysyłaj
faktury przez stronę Baumit Klub lub aplikację mobilną.
To Ty decydujesz jak rejestrujesz fakturę. Bez względu na sposób jej dodania, punkty trafią na Twoje konto w ciągu 3 dni. Warto sięgnąć po aplikację Baumit Klub, która stanie się wygodnym narzędziem, będącym cały czas pod ręką!
4. Wymieniaj
punkty na nagrody z Katalogu.
W trakcie trwania aktualnej edycji Baumit Klub, w Katalogu Nagród pojawią się nowe pozycje. Dzięki temu możesz zamawiać ich jeszcze więcej!
Ciesz się
z uzyskanych profitów!

Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy:

• przejrzyste zasady, w których na 1. miejscu stawiamy Ciebie,
  • bogaty katalog nagród, akcje promocyjne,
  • dostęp do aktualności ze świata Baumit,
  • intuicyjną aplikację mobilną programu, pozwalającą błyskawicznie rejestrować faktury i zamawiać nagrody.

Przekonaj się, że warto być zaangażowanym i zdobywać wyższe statusy

Wyższy status = więcej nagród i lepszy przelicznik punktowy.

Dodatkowo awansując na wyższy status, otrzymasz premię punktową, wyrównującą różnicę w przelicznikach.

Grupy produktowe

Wybierając Baumit zyskujesz kompleksową ofertę materiałów, na których możesz polegać. Dlatego niezależnie od tego, czy jesteś królem elewacji, mistrzem tynków, specem od mas, gładzi i klejów lub nie masz sobie równych w każdej dziedzinie, docenimy Twoje zaangażowanie!

Produkty premiowane Baumit podzieliliśmy na 3 grupy:

Elewacje

• Przyjaciel: x1,3
  • Profesjonalista: x2,5
  • VIP: x3
Tynki maszynowe

• Przyjaciel: x1,3
  • Profesjonalista: x1,8
  • VIP: x2,5
Masy samopoziomujące, gładzie i kleje do płytek

• Przyjaciel: x2
  • Profesjonalista: x2,5
  • VIP: x3

Grupy produktowe różnią się przelicznikami oraz liczbą punktów niezbędnych do awansu. Nic nie stoi na przeszkodzie, by stać się VIP-em w każdej z nich! Klikając na wybraną grupę produktową, zobaczysz wszystkie szczegóły.

Sprawdź swoje statusy w każdej z grup produktowych, odwiedzając Moje konto >>>