Rejestracja Sprzedawcy Hurtowni

Szanowni Państwo,

Przed przystąpieniem do zgłoszenia udziału w Programie Lojalnościowym BAUMIT KLUB HURT prosimy o zapoznanie się z Regulaminem. Odesłanie formularza jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się i akceptacją treści Regulaminu Programu. Prosimy również o zapoznanie się z zasadami przetwarzania danych osobowych znajdujących się w Załączniku nr 1 do Regulaminu.

* Zgody wymagane

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych:
Administratorem Twoich danych osobowych jest Baumit sp. z o.o., ul. Wyścigowa 56G, 53-012 Wrocław (kontakt: info@baumit.pl.). Twoje dane przetwarzamy w celu przeprowadzenia ww. programu i realizacji postanowień jego regulaminu, a jeśli wyrazisz zgodę – będziemy również wysyłać do Ciebie komunikaty marketingowe. Zgodę na kierowanie do Ciebie komunikatów marketingowych (trzecie z ww. oświadczeń) możesz cofnąć w dowolnym momencie pisząc na ww. adres korespondencyjny lub na info@baumit.pl
Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Możesz żądać ograniczenia przetwarzania Twoich danych, ich usunięcia oraz przeniesienia do innego administratora. Możesz również złożyć skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Masz także prawo sprzeciwić się przetwarzaniu Twoich danych pod kątem marketingowym.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Załączniku nr 1 do Regulaminu.